Fizikai Intézet
Név Beosztás Mellék E-mail Fogadóóra Iroda Publikációk
Dr. Hebling János intézetigazgató egyetemi tanár 24532 hebling@fizika.ttk.pte.hu - E/402 MTMT
Lóki Andrea ügyvivő szakértő 24399 loki@fizika.ttk.pte.hu - E/401 -
Csillagászati Tanszék (Baja)
Dr. Hegedüs Tibor tanszékvezető, tiszteletbeli egyetemi docens 24399 hegedus@fizika.ttk.pte.hu - - MTMT
Dr. Bíró Imre Barna tudományos munkatárs 24399 biro@fizika.ttk.pte.hu - - MTMT
Dr. Borkovits Tamás tudományos munkatárs 24399 borkovits@fizika.ttk.pte.hu - - MTMT
Elméleti Fizika Tanszék
Dr. Korpa Csaba tanszékvezető, egyetemi tanár 24534 korpa@fizika.ttk.pte.hu - E/413 MTMT
Dr. Ádám Péter egyetemi docens 24396 adam@fizika.ttk.pte.hu - E/422 MTMT
Dr. Bergou János egyetemi tanár 24489 jbergou@hunter.cuny.edu - E/405 MTMT
Bódog Ferenc PhD hallgató 24396 ferencbodog@gamma.ttk.pte.hu - E/422 MTMT
Dani Lívia PhD hallgató 24469 dani.livia@fizika.ttk.pte.hu - A/411 -
Dr. Gál Tamás egyetemi docens 24463 gal@fizika.ttk.pte.hu - E/415 MTMT
Dr. Janszky József akadémikus, egyetemi tanár 24505 janszky@fizika.ttk.pte.hu - E/403 MTMT
Mogyorósi Gábor Phd hallgató 24307 mgabor@fizika.ttk.pte.hu - A/410 MTMT
Molnár Emese Phd hallgató 24307 molnare@fizika.ttk.pte.hu - A/410 MTMT
Dr. Szlachányi Kornél egyetemi tanár 24474 szlachanyi.kornel@wigner.mta.hu csütörtök 15.30-16.30 E/409 MTMT
Kísérleti Fizika Tanszék
Dr. Pálfalvi László tanszékvezető, egyetemi docens 24533 palfalvi@fizika.ttk.pte.hu - E/407 MTMT
Bódi Balázs PhD hallgató - contle@gmail.com - - -
Dr. Buzády Andrea egyetemi docens 24490 buzady@fizika.ttk.pte.hu - E/416 MTMT
Dr. Erostyák János egyetemi docens 24488 erostyak@fizika.ttk.pte.hu - E/405 MTMT
Dr. Hebling János egyetemi tanár 24532 hebling@fizika.ttk.pte.hu - E/402 MTMT
Dr. Kotek László nyugalmazott mestertanár 24188 kotek.laszlo@chello.hu - E/409 -
Lombosi Csaba tudományos segédmunkatárs 24504 lombosi@gamma.ttk.pte.hu - E/406 MTMT
Dr. Makkai Géza egyetemi adjunktus 24489 mgeza@fizika.ttk.pte.hu - E/404 MTMT
Dr. Márton Zsuzsanna egyetemi docens 24412 marton@fizika.ttk.pte.hu - E/423 MTMT
Simon Péter óraadó tanár 24488 sipet@freemail.hu - E/405 -
Tokodi Levente PhD hallgató 24504 levente.tokodi@fizika.ttk.pte.hu - E/406 MTMT
Dr. Unferdorben Márta tudományos segédmunkatárs 24469 umarta@fizika.ttk.pte.hu - A/411 MTMT
Számítógépes Fizika Tanszék
Dr. Almási Gábor tanszékvezető, egyetemi docens 24490 almasi@fizika.ttk.pte.hu - E/416 MTMT
Kiss Mátyás PhD hallgató 24489 kissm@fizika.ttk.pte.hu - E/404 MTMT
Dr. Kuhlevszkij Szergej egyetemi tanár 24516 szergej@fizika.ttk.pte.hu - E/414 MTMT
Dr. Német Béla nyugalmazott egyetemi docens 24489 bnemet@fizika.ttk.pte.hu kedd 14.00-16.00 E/404 MTMT
Dr. Ollmann Zoltán tudományos munkatárs 24405 ollmann@fizika.ttk.pte.hu szerda: 8.00-10.00 E/417 MTMT
Dr. Sánta Imre egyetemi docens 24489 santa@fizika.ttk.pte.hu szerda 13.00-15.00 E/404 MTMT
Sapolov Anatolij PhD hallgató 24489 sapolov@gamma.ttk.pte.hu - E/404 MTMT
Dr. Szász János Péter óraadó tanár 24489 szasz@gamma.ttk.pte.hu - E/404 MTMT
Dr. Tibai Zoltán egyetemi adjunktus 24504 tibai@fizika.ttk.pte.hu - E/406 MTMT
Varga Árpád tudományos segédmunkatárs 24469 vargaa@fizika.ttk.pte.hu - A/410 MTMT
MTA-PTE Nagy Intenzitású Terahertzes Kutatócsoport
Dr. Fülöp József tudományos főmunkatárs 24410 fulop@fizika.ttk.pte.hu - E/411 MTMT
Dr. Hebling János Intézetigazgató egyetemi tanár 24532 hebling@fizika.ttk.pte.hu - E/402 MTMT
Dr. Jánosi Tibor Zoltán tudományos munkatárs 24404 tzjanosi@fizika.ttk.pte.hu - E/417 MTMT
Dr. Mechler Mátyás tudományos munkatárs 24396 maclair@gamma.ttk.pte.hu - E/422 MTMT
Polónyi Gyula tudományos segédmunkatárs 24188 polonyi@fizika.ttk.pte.hu - E/410 MTMT
Dr. Tóth György tudományos segédmunkatárs 24533 tothgy@fizika.ttk.pte.hu - E/407 MTMT
Korábbi, nyugdíjas munkatársak
Dr. Hraskó Péter egyetemi docens - - - - -
Dr. Litz József főiskolai docens - - - - -
id. Pálfalvi László főiskolai docens - - - - -
Dr. Berkes József egyedemi adjunktus - - - - -
Dr. Szűcs József egyetemi adjunktus - - - - -